Ai întrebări? | Contactează-ne 0726-690-196

Locații farmacii
bioflu

Bioflu

16 capsule

Bioflu capsule moi – Combate simptomele de gripa si raceala din timpul zilei, la adolescenti si adulti!

Compozitie

Paracetamol 250 mg, Clorhidrat de pseudoefedrina 30 mg, Bromhidrat de dextrometorfan 10 mg

Indicatii

Tratamentul simptomatic al congestiei nazale, tusei neproductive si febrei asociate afectiunilor tractului respirator (sinuzite, rinite, faringite, bronsite). Usureaza simptomele asociate racelii comune si gripei: inlatura durerile musculare, durerea de cap si febra, calmeaza tusea, desfunda nasul si inlatura senzatia de apasare de la nivelul sinusurilor.

Mod de administrare

Adulti si adolescenti: 1-2 capsule moi de 4 ori pe zi. Nu se va depasi doza maxima de 8 capsule moi pe zi, iar durata tratamentului trebuie sa fie scurta (maxim 5 zile). Nu se administreaza copiilor cu varsta mai mica de 12 ani.

* Reduceri suplimentare cu ajutorul cardului de fidelitate.

* Ofertă valabilă în limita stocului disponibil.

* Imaginile prezentate au scop ilustrativ; aspectul produselor reale poate fi diferit.

Alte produse din ofertă

Serviciile noastre
gratuite
Avantajele cardului
de fidelitate